Giriş |  Kayıt
"Bana iyi analar veriniz, size iyi vatandaşlar vereyim."
NAPOLYON BONAPARTE
 
 
 

Yazar ismi :  DeryaDerviş (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de DeryaDerviş isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      aşk başlıyor  
Merhaba, nasılsın?
…………
Ben yüzmek istiyorum. Seninle..
Elbette, yüzebilirsin. Bak, deniz karşında duruyor tertemiz, masmavi.
Ama ben deryada yüzmek istiyorum, sende yüzmek istiyorum. Senin mavi denizinde yüzmek, senin mavi gözlerinde kaybolmak, boğulmak istiyorum. Senin, seni seven kalbi tekrar öpmeni istiyorum. Çok şey istiyorum ama sensiz yaşayamıyorum. Diyeceksin nafile bu sözler. Ama seni çoook ama çok seviyorum, anlatamıyorum….
Sen bana can verdin, ekmek oldun. Su oldun. Hep sana kavuşmanın hayalini kurdum. Hep sen , sen, sen…! Öğrencilerime ilahi aşka varabilmenin yolunun bu dünyadaki gündelik sevgilerden geçtiğini söylerken buna hiçbir zaman inanmadığımı fark ettim. Tanrım affet beni. Sana karşı gelmek asla aklımın ucundan geçmez. Beni bilirsin. Neydi ilahi aşk? Beni sana kavuşturacak neydi? Ben tanrımın yarattığı aciz bir kulum. Senin bir parçanım. Sorular kafamın içinde koşuştururken öğrencimin sesini duydum.
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu DeryaDerviş üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

İlkÖnceki123

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  İbrahim Değerli
3 .  Gülüm Çamlısoy
4 .  Berat Uyanık
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.