Giriş |  Kayıt
"Bencillik dostluğun zehridir."
BALZAC
 
 
 

Yazar ismi :  Canay Gümüşlü Safi (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Canay Gümüşlü Safi isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      CALISANINA FAZLASIYLA KIBAR MUDURUN MEKTUBU  
Buket Hanım,

Musteri toplantısı ile ilgili bilgilerinizi paylaşmak için beni ne zaman çağıracaksınız diye sabırsızlanıyorum.
Siz davet etmeyecekseniz, müsaitseniz, odama teşrif edip, bilgi verebilirseniz çok müteşekkir olacağım.

Özür dilerim aslında benim çağırıp buyur etmem, dürtüklemem veya kerpeten ile işi halletmem gerektiğini hissetmeye başladım ve bu bilgi paylaşım şekli yanlıştır.

Yöneticim kendi katıldığım toplantı, proje takibi, ziyaret hakkında gelişmeleri aktarma fırsatı bulamadan bana “ne oldu?” diye sorduysa, utanmışımdır hep.

Sende böyle his var mı, yoksa hala benim çağırmamı mı bekliyorsun? Çok samimiyetle soruyorum. Bu konuda çok rahatsızım ve senin de dün belirttiğin, odama bile girememene sebep olan etmenlere çözüm olur diye odanıza gelip kısa bir “benim mi senin ayağına gelmem gerekiyor, neden toplantıdan sonra gelip bilgi vermiyorsun” serzenişinde ve fırçasında bulunacağım.

Uygun mu senin için? Seni küçük düşürmüş olur muyum? Daha farklı bir yardım ve ortak çözüm önerin var ise acilen bekliyorum.

Nejat Bey...
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Canay Gümüşlü Safi üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1234SonrakiSon

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  İbrahim Değerli
3 .  Gülüm Çamlısoy
4 .  Berat Uyanık
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.