Giriş |  Kayıt
"Kendisini pek çok seven, çevresinde pek az sevilir."
CENAP ŞAHABETTİN
 
 
 

Yazar ismi :  hava budan (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de hava budan isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      DİLEĞİME  
Merhaba güzelim. GÜNAYDIN


Bazen öyle bir yerde durur ki zaman bir saniye iler yada bir salise geri gitmez bu akrep ve yelkovan.Göz pınarında buz tutan bir damla var gibi kapatamazsın perdeyi, kaçamazsın korktuğun o karanlığa gizlenemezsin boşuna debelenme yani. Yaşamamış varsaymak gerekli tamamda yattığın yerden tavana çizilen resimlerin niye indir şu gökyüzünü yere, yerleştir yıldızlarını birer birer sağına soluna başını üstüne ayaklarının dibine, izin ver bu defa kopsun bu fırtına tarumar eyle karanlığı kamaştır gözlerini yeni doğacak güneşe. Bırak bu yıldızları alemin seyrine. Ben ne olursa olsun hep senin yanındayım üzme o güzel gülümsemeni, kaybet gözlerindeki buğulu nemi. Her şey güzel olacak buna inanıyorum ama ne zaman bunu bilmiyorum. Boz Murat dan ´özledi mi´sana söylemek isterdim, gecenin bir saati keman gıy gıyı gibi, onlardan bunlardan bahsetmeyi küfürle karışık günahlarına girmeyi, bazende en sevdiğimiz şarkıyı mırıldanmayı tabi bir yerinde takılmış plak gibi tekrara bulaşan kıkırdamaları.Yada pembe şarabın kadehinde çakır olmayı gecenin bi saatinde yollara çıkıp kahkaha yankımasını dinlemeyi senle geçirdiğimiz mutlu günleri Boz Murat dan olan şekilde özledim. Tesadüflere inanılır ama hikayelerimiz hep ayrı yazılır bunlar bizim mutlu hikayemizden çalıntı sözlerdi güldürebildiysem o güzel yüzünü burda benimde yüzüm güler can cağazım bunu unutma kendine çok tatlı bak bende tatlı tatlı öpeyim gülüşlerinden seni gerçekten seven arkadaşın Hava ... herşey gönlümüzce ve mutlu olmamız için..


15/03/2014
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu hava budan üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.