Giriş |  Kayıt
"Doğruluk, insanın kalbinin en gerçek anlatımıdır."
KONFÜÇYÜS
 
 
 

Yazar ismi :  sevap bal polatkan (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de sevap bal polatkan isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      Dinliyorum..  
SENİ dinliyorum bu gece.. Sesini kıstım SEN´den başka her şeyin.. Ufaktan dokundurmaya başlıyorum, YÜREĞİNE kalemimin mürekkebini.. İşi çok zor bu gece YÜREĞİM´de birikenlerin.. Ayı, Güneşi, Yıldızı yazmak Kolayda, SENİ YAZMAK... Vede bunu anlatmak... ELLERİM TİTRİYOR.! Hadi hazırlan SEN´de, döndür yüzünü yüzüme... YÜZLEŞTİRELİM YÜREĞİNİ YÜREĞİMLE.!!"
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu sevap bal polatkan üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.