Giriş |  Kayıt
"İnsanlar önce para kazanmak için sağlıklarını, sonra da sağlıklarını kazanmak için paralarını verirler."
GOETHE
 
 
 

Yazar ismi :  sevap bal polatkan (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de sevap bal polatkan isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      Elma Kokusu  
15 Mart 2013
Bir ELMA kokusu nasıl insanları yok eder, bir Elma kokusuyla şeytanların planları nasıl gerçekleşti. Vatanımızda ki, adalet sizin burnunuza hiç koku gelmedi mi şeytanları adaletimize , teslim edemediniz.

“Çalıyorum kapınızı Teyze,amca bir imza ver Çocuklar ölmesin Şeker de yiyebilsinler..”Halepçe bir ağıttır dilimizde. Oy Halepçe oyyyyyyyy.. Hangi yürek razı gelir bu acıya.. Hangi dil bir Kürt ağıdından başka bu kadar derin anlatır bu acıyı..Kürt Halkının kapanmayan yarası, İnsanlıktarihine düşen kara leke: HalepçeKatliamı.. ´Sadece 16 Mart´ta mı hatırlanmalı Halepçe´..

"Unutmadık Unutmayacağız !
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu sevap bal polatkan üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.