Giriş |  Kayıt
"Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür ama hiç kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez."
TOLSTOY
 
 
 

Yazar ismi :  Alpkağan Aygün (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Alpkağan Aygün isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      Gecenin Güneşi  
Hayat engin bir deniz misali uçtan uca her yeri anılar ile dolu.anılardir ki hayallari seni beni oluşturan.anılardırki yüzünde tebesüm oluştururken bir yandan içini yakan özlem ateşi.belki geleceğin geçmişin tek benzerliği içindeki o hayata tutunmaya çalışan senle nefes alan hayaller.sen istemesende seni yanlız bırakmaz sana muhtaçtır.ama insanlar gibiseni incitmez sana arzularını verir.umut ışığı olur belki.işte iki kelime ile budur gecenin güneşi.karanlığın yüreğini adilin dilini gören bilgeliktir belkide.herşey bundan ibarettir.seni sen yani seni özel ,seni eşsiz yapan işte bu ufak hayller ve onların yanındaki anılardır.çerceveleri kutuları doldurmasada senin ruhunu doldurur...
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Alpkağan Aygün üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.