Giriş |  Kayıt
"Kralda dilencide aynı iştahla acıkırlar."
MONTAİGNE
 
 
 

Yazar ismi :  hava budan (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de hava budan isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      GENÇLİĞİ SÜLEMEK GEREK  
bazen uzaklaşmak gerek herşeyden yada yabancılaşmak herkese kendi cam fanusunun içine gizlenmek ve sessizce izlemek etrafı .. duyamadığın ama gözünün önünden gelip geçen anıları ... kimileri özler kimileri güler ağlar sever... bazıları mumla arar bazıları unutur zamanın içine gömmüş gülüşlerini bir kenara itmiş izleri canın acısından ... çok önemli değil belki bu fanusun içinde zaman ... gençliği süslemek gerekli derdi hocam ...
uydurduğumuz masala inanamasaydık yaşanırmıydı bunu bilemem biriktiriyorum gençliği harcadığım zamanla hocamı dinleyemedim olmuşla ölmüşü hiç giydiremedim benden sonralarına bıraktım bu hazineyi...kelimelerin içine sakladım bu koskoca gençliği ... Hava Budan
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu hava budan üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.