Giriş |  Kayıt
"İnsan ne kadar çok okursa o kadar çok yükselebileceğini bilmelidir."
O.J. BANGS
 
 
 

Yazar ismi :  Alpkağan Aygün (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Alpkağan Aygün isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      Gözler  
insanın içini bir röntgen makinesi gibi gösterir gözler.ben buradayım derken yoktur belkide aslında.nefes alırken,gülümserken onda bunda hepsinde aslında analşılmak ister. ama nafile daha insalar kendilerini anlamazken diğerleini hiç anlayamazlar.onlar acı çekereken onlar dert ararlar.bahanelerdir işte bu yalan rüzgarı.bazen bir melodi gibidir.seni ayakta uyutan güzel bir ses.halbuki iç aynası çatlamış diğerlerini kırmaya çalışan bir fanidir sadece.gözler belkide bunun önüne geçer.tabi anlayana.çünkü hiç bir yalan gözü parlamaz içeri çekilir ışığını kaybeder.sen herşeyi zaten bilirken bazen görgü tanığı olmak istemezsin.çünkü senin hayatını önemsersin.ama etrafına bakınca kendininde bu fırtınada kaybolduğunu fark edersin.
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Alpkağan Aygün üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.