Giriş |  Kayıt
"Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır."
J. KETH MOORHEAD
 
 
 

Yazar ismi :  Canay Gümüşlü Safi (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Canay Gümüşlü Safi isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      İkinci bir yazı dizisi ile tekrar buluşacağım sizlerle...  
Merhabalar,

Öncelikle "Bir Buruk Gençlik Hikayesi/Veliaht" romanına gösterdiğiniz alaka için çok teşekkür ederim. Ocak ayında en iyi amatör yazar ödülüne layık görülmemi sağlayan değerlendirmeleriniz için de ayrıca teşekkürler.
Veliaht, ilerleyen günlerde, yine samimi, yine aramızdan hikayeler ile devam edecek. Safa´nın kendi ile hesaplaşmaları, özlemleri, hayal kırıklıkları ile yine kendi kaleminden, tüm içtenliği ile yazıya dökülecek. Eser ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum.

Bunun yanı sıra, bugünden itibaren, yine romanlaştırdığım başka bir öykü ile sizlerle buluşacağım. Bu sefer mizah ile çalacağım kapınızı. İş hikayeleri ve mizah en büyük iki destekçi bu yazı dizisinde.

Sizden ricam,mizahi bir romandan dönüştürülmüş bir yazı dizisi okumak isteyip istemediğinizi puan ve yorumlarınız ile bugün bildirmeniz.

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim.

İyi Pazarlar dilerim...

Canay Gümüşlü Safi

 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Canay Gümüşlü Safi üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

İlkÖnceki12345SonrakiSon

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  İbrahim Değerli
3 .  Gülüm Çamlısoy
4 .  Berat Uyanık
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.