Giriş |  Kayıt
"Zevke esir olan değil, hakim olan mesuttur."
ARISTIPPAS
 
 
 

Yazar ismi :  Canay Gümüşlü Safi (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Canay Gümüşlü Safi isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      Isi birakmak ya da birakmamak...  
Orhan Bey,

Kararım kesindir, bunun ayın 10’una kadar, benim dışımda bu firmadaki herkesin, ve bu firmanın iyiliği için elimden geldiği kadar açık müşterinin açık işlerini tamamlayıp gitmek istiyorum. Bu gitmemin önünü arkasını düşünmeden bitirmek istiyorum. Umrumda değil, herhalde, çalışma yaşamıma devam edeceğim yerde, bundan daha fazla yok görülmem, acı çekmem, daha başarılı olurum, dengem herhalde daha az bozulur. Belki çok daha fazla sevdiğim, seveceğim şeylerle karşılaşırım.

İki senenin yükü yorgunluğu bir yana, sizin artık ben kandırmanız, elde bir görmek için tüm değerlendirmeleriniz bir yana. Kandırılmaktan, aldatılmaktan, hakir görülmekten, üzerine basılmaktan ve hak etmediğim şeylerle karşılaşmaktan bıktım.

Son sözümdür. Lütfen bu sefer beni düşünün ve son sözüme değer verin.

Sizden hiç bir şey beklemiyorum. Size ne kadar değer verdiğimi biliyorsunuz, bu hep böyle kalacak ama artık canım yanıyor. Yakın geleceği de görebiliyorum. Ne demek istediğimi çok iyi anlıyor, ve geleceği siz yönetici olarak daha iyi görebiliyorsunuz diye düşünüyorum. Bu kesin ki, bütün bu sıkıntıları yaşamamda payı olan herkes bir araya gelince, daha kırıcı olacağım ve bu herkesi gerecek.

Ben bu iki senenin diyetini hem maddi hem manevi fazlasıyla verdiğimi düşünüyorum. Beni ne olur azat edin.

Ne olur, beni hiç bir samimiyet, cana yakınlık, ya da beni anlıyor gibi görünüp, işi yaptırma yollarınızla kandırmaya çalışmayın.

Dayandığım son güne kadar bu firmayla birlikte ve sizin yanınızda olacağımdan şüpheniz olmasın.

Gamze .......
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Canay Gümüşlü Safi üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

İlkÖnceki2345

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  İbrahim Değerli
3 .  Gülüm Çamlısoy
4 .  Berat Uyanık
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.