Giriş |  Kayıt
"Nankörlük, zayıf insanların işidir, kudretli insanlar içinde asla nankör olana rastlamadım."
GOETHE
 
 
 

Yazar ismi :  Canay Gümüşlü Safi (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Canay Gümüşlü Safi isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      KASIM MEKTUBU -3 SON  
Size tanıdık geldi mi bu şarkı? Udla çalabiliyor musunuz? Eğer notalarını bulursanız, udunuzu elinize aldığınızda bunu benim için çalabilir misiniz?
Şöyle yakın geçmişe bir bakınca, hasetlikle, cahillikle, kıskançlıkla beni saf dışı bırakmaya çalışanlar, beter olsun, burnu sürtsün diyenler nereden bileceklerdi desteklerimin bu kadar kuvvetli olacağını :)

Bu arada günde 15 km bisiklet kullanıyorum. Sabahları çok erken kalkıp, zinde bir şekilde güne başlıyorum. Zayıflıyorum, daha da iyi olacak.

Eveeeet, bu yazımın da sonuna geliyorum. Eğer bu satıra kadar sabırla okumuş iseniz, halâ hatırınızı sormadım, fark etmişsinizdir. Hatırınızı sorsam, bana cevap yazabilecek misiniz? Yazsanız da bir şeyler, ben okuyabilecek miyim? Üstelik, hep siz anlatırdınız hayatınızı, yaşadıklarınızı, hüzünlerinizi, rahatsızlıklarınızı, heyecanlarınızı, ailenizi. Bana da kızardınız, "kapalı kutusun, sen niye anlatmıyorsun" diye, sanki o zamanlar anlatsam dinleyecektiniz... :) İşte ben de bu sefer ben hep kendimi yazıyorum. 3 yıla karşılık böyle ayda bir mektup. Galler kuyusuna atılan bu mektupları, bir gün biri fark edip belki okur, belki yazdıklarım, yaşadıklarım, yaşadıklarımız merak edilir de bundan 30-40 yıl sonra bir dönem hikayesi çıkartılır.

Bu aradalar, şu sıralar, Nietsche’den “Böyle buyurdu Zerdüşt”´ü okuyorum. Çok güzel, çoğu önermeleri duygu ve düşüncelerime tercüman oluyor. Nietzche ile karşılaşmış olabilir miyim diye şüpheleniyorumJ

Neyse, yaptığım spor, dinlediğim müzik, okuduğum kitap, dersler, iş konuları, ailem, arkadaşlarım, geçmiş, gelecek, baya yazdım. Beni okumak için ayırdığınız zamana minnettarım. Bir sonra, ne zaman yazarım bilmiyorum ama yazmak isterim.

İyi geceler Atilla Bey,

Gördüğünüz rüyaların, sıkıntılarınıza ilaç olması dileğiyle.
Nisa
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Canay Gümüşlü Safi üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

İlkÖnceki12345SonrakiSon

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  İbrahim Değerli
3 .  Gülüm Çamlısoy
4 .  Berat Uyanık
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.