Giriş |  Kayıt
"Aşk, dört nala giden at gibidir, ne dizginden anlar, ne söz dinler."
KONFÜÇYÜS
 
 
 

Yazar ismi :  ELİF SONGÜL GÜLTEKİN (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de ELİF SONGÜL GÜLTEKİN isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      Küçük Kız  
Zamanın birinde küçük bir kız çocuğu yaşarmış.Belkide o öyle sanarmış yaşamak nefes almakmı? Deil yaşamak nedir diye sorsalar kaçımız anlatabiliriz bilemiyirum. Çocuk olmak mı zor?yaşamak mı ?çocuk olmak kolaymış zor olan hayat da kalmakmış.Nedenini hiç bilemediği ve asla bilamiyeceği anlayamıyacağı bir savaşın ortasında kalmış. Küçük kız dünyadan büyük hayalleri varmış. Annesi babası abisi kardeşleri varmış. Sıcak bir sofra başında yenilen yemekler de herkesin yüzünde gülümseme mutluluk ifadesi varmış.Belkide başının üzerinde uçuşan savaş uçaklarının dehşetini anlayamadan sofranın ortasını delip geçen bombaların etkisiyle sarılmış küçük kız.Neşe içinde yemek yenen sofra can pazarına dönmüş
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu ELİF SONGÜL GÜLTEKİN üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.