Giriş |  Kayıt
"İki günü eşit olan ziyandadır."
HZ. MUHAMMED
 
 
 

Yazar ismi :  Hüseyin UÇAR (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Hüseyin UÇAR isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      MUTFAK SAATİNİN LANETİ  
Ne zaman aldığımızı, kimin getirdiğini unuttuğumuz çirkin obje... 15-20 yıl oldu belki de mutfak duvarında asılı olan saat. 3 ev, bir dolu insan, sayısız hüzün, gereğinden az mutluluk ve onlarca itiraf gördü. Oturdu evin en çok kullanılan yerinden hayatlarımızı izliyor, sinsice kaydediyor her anıyı saniyelerinin arasında. Hiç toz tutmuyor. Çok çirkin.. Evimize ait olamayacak kadar çirkin. Onun yerine defalarca sevdiğimiz bir şey alabilirdik. Ama unutturmayı başardı kendini, gizlendi günün gecenin arasında. Yine sabaha karşı anasonla duman altı olmuşken hüznüm, göz göze geldik. Neden kurtulamıyoruz ki senden? Dedim. Alaycı ve donuk bir ifadeyle gülüyordu sanki yüzüme. Asıldığı yerden alıp o anda dışarı atmak istedim ama kalkamadım yerimden. Sırlarıma vakıf, hayatımı bu kadar çok bilen bir şeyi başıboş çöpe atamazdım. Artık onun da laneti bu.. ölene kadar bizi izlemek...
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Hüseyin UÇAR üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  İbrahim Değerli
3 .  Gülüm Çamlısoy
4 .  Berat Uyanık
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.