Giriş |  Kayıt
"Suçu toplum hazırlar, suçlu işler. "
BUCKLE
 
 
 

Yazar ismi :  Cemil Akpınar (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Cemil Akpınar isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      sahip ol-ama-mak  
Herkesın herseye sahıp oldugunu dusunmesıne ragmen hıcbıseye sahıp olamamak,
Herkesın herseyı yapabılecegını dusunmesıne ragmen, kendınde hıcbıseyı yapabılecegıne ınanamamak.
bazende herseyı yapacagına-yaptıgına ınandıgın halde en cok ıstedıgını yapamamak, yapmaya calısırkende adeta bı bataklıktaymıscasına cırpındıkca bogulmak, ve o konuda saplanıp kalmana ragmen en ufak bı hayat belırtısının olusamadıgını gormek, kı o gorme ınsanın canını en cok yanmasına sebep olandır. Oyle bı yanma kı sacmalatır, moralını bozar, uzer, karamsarlıga ıter, eksık hıssettırır, hevesını kacırır.
Ama ne kadar eksık olsanda bı turlu vazgecemezsın. Cunku kalpten ıstemıssındır. Ve O kalpten ıstedıgın ıcın kalbini bataklıga cevırmıssındır. Uyumadan once hayalın uyudugunda ruyan, namazda duan olur.
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Cemil Akpınar üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.