Giriş |  Kayıt
"Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol."
MEVLANA
 
 
 

Yazar ismi :  gokce demır (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de gokce demır isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      SENIN SEVDAN  
senin sevdan
senin sevdan kor mu yoksa ateş mi? ateşten kor gibi yakar kalbimi. sevdan hiç erimez, çözülmez kar mı? sözlerle soğuttun, yaktın kalbimi. __benim senden başka, söyle güzelim, __benim senden başka sevenim var mı?
şu kalbine kurban, oldu bu gönül şu sacına hayran, kaldı bu gönül mecnun olup çöle, saldı bu gönül inan ki sevginle, doldu bu gönül __benim senden başka, söyle güzelim, __benim senden başka sevenim var mı?
benim senden başka üzenim var mı? saçımdaki aklar, sana yetmez mi? gözümdeki yaşlar, sana yetmez mi? kalbime saplanan oklar bitmez mi? __benim senden başka, söyle güzelim, __benim senden başka sevenim var mı?
gökçe sözüçetin duzenleme Kadir tozlu
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu gokce demır üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.