Giriş |  Kayıt
"Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz."
ÖMER HAYYAM
 
 
 

Yazar ismi :  Rabia POLAT (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de Rabia POLAT isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      SİYAHTAN KORKMAK  
Sustuğum herşeyi en ağır kelimelerimle çarpmak istiyorum yüzünüze.Toplumsal kaideleriniz,hakkımda düşündükleriniz yada düşünecekleriniz umrumda değil. İçimde kocaman bir okyanus taşırken ben,hakkımda konuşurken ağzınızdan çıkan tükrükler beni durduramaz. Gözlerim gerçekleri tüm çıplaklığı ile görürken,sizin bana bir ucube,bir arlanmazmışım gibi bakan gözleriniz bana engel olamaz.Tüm dünyaya açmak istediğim ve sadece benim olan hayatımın benim isteklerim doğrultusunda şekillenmesine,sizin küçücük bir evin ondan daha da küçük bir odasına hapsolmuş hayatlarınız taş koyamaz. Sadece sevgi ile atan kalbimi,sizin taşlaşmış,sizden olmayan her şeye nefret ile bakan,sizin gibi davranmayan herkesi öldürmek isteyen simsiyah kalpleriniz anlayamaz. Siz sadece bakarsınız,görmezsiniz... Kitapları alıp sırf ortalıkta durmasın diye evinizin en ücra köşesine atar,okumazsınız. Siz benim yaşadıklarımı hayal etmekten bile korkarsınız...Siz sadece yargılarsınız,kıskanırsınız,nefret eder,aşağılarsınız....Sizin kalpleriniz simsiyah ve benim hayatta nefret ettiğim,korktuğum tek şey bu karanlık....

 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu Rabia POLAT üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.