Giriş |  Kayıt
"Cibilliyetsize ilim öğretmek, eşkıyanın eline kılıç vermektir."
MEVLANA
 
 
 

Yazar ismi :  levent kara (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de levent kara isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      YAŞAMALIYIZ...  
Evet biz yaşamalıyız... hem de her şeye, herkese rağmen yaşamalıyız. Dünyadaki bütün adaletsizliklere rağmen yaşamalıyız. insanı insana vurduranlara, kardeşi kardeşe kırdıranlara rağmen, kaybolan dostluklara, yok olan insanlığa rağmen, kısacası yeryüzündeki bütün silahlara ve bütün oyunlara karşı yaşamalıyız. Ölümün karşısına pare pare hayat olabilmek için, nefretin ardına demet demet muhabbet olabilmek için yaşamalıyız. Hem de çok ama çok yaşamalıyız. Ama öyle boş değil, dolu dolu yaşamalıyız hayatı. Yaşadık mı hem savaşmalı, hem yaşamalıyız. Her kışın ardından baharın, her gecenin ardından sabahın geleceğini bilerek yaşamalıyız. Yani umutla, yani hiç vazgeçmeden, yani bıkmadan usanmadan yaşamalıyız. Yeryüzünde umudun bittiği gün yaşamında bittiği gündür, bunu bilerek yaşamalıyız. Ha birde çok sevmeliyiz... Sevmek öyle kolay şey değildir haa. Sevdin mi annenin seni sevdiği gibi seveceksin karşılıksız ve çıkarsız. Sevdin mi bu günlük yarınlık değil, asırlık seveceksin. Sevdin mi Tanrı gibi seveceksin adaletli ve sonsuz...Kısacası sevdikçe yaşayacaksın, yaşadıkça seveceksin...
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu levent kara üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.