Giriş |  Kayıt
"Alışkanlıklar bırakılmazlarsa, zamanla ihtiyaç haline gelirler."
ST. AGUSTİNE
 
 
 

Yazar ismi :  ELİF SONGÜL GÜLTEKİN (Yazarın ana sayfası için tıklayın)

Sen de ELİF SONGÜL GÜLTEKİN isimli yazara destek olmak istiyorsan, yıldızlı oylama ile oylamaya katılabilir, 1 ile 10 arası puanlama yapabilirsin.


 
      Yazamıyorum  
Yüreğim öyle dolu ki anlatmak sitediklerim var kendime yazamıyorum.Ne hayatın güzel tarafını nede karanlık yüzünü yazamıyorum.Bir sabah uyanırsınız hayallerinizle çocukça gülüşünüzle merhaba hayat demeden.Anlamsız bir gürültü ile başınıza yıkılan evinizi kanlar içinde bulduğunuz ailenizi ve belkide size birdaha sarılamayacak olan kardeşinize ağlayışınızı yazamıyorum.Bir ambulans içinde yüzü gözü kanlar içinde şoka giren o kız çocuğu ben olsamda yazamıyorum.Ne de savaşın zalimliğin sürüklediği kıyıya vuran Aylan bebek olsamda yazamıyorum .Toprağını vatanını terk etmeyip zalimlere boyun eğmeyen koca yürekli kızımız nur yüzlü Esma olsamda yazamıyorum:(BENİM ADIM BELLİ DEİL ŞOKA GİREN SAVAŞ MAĞDURU KÜÇÜK KIZIM BEN.BENİM ADIM AYLAN DAHA YAŞAMANIN NE OLDUĞUNU ANLAMADAN AYIRDILAR DÜNYADAN.ÇOCUKTUM SADECE MASUM VE TEHLİKESİZ DAHA BÜYÜYECEKTİM OLMADI BIRAKMADILAR:(BENİM ADIM ESMA VATANIMA CANIM FEDA:(...(BENİM ADIM ÖMER HALİS DEMİR 15 TEMMUZ DARBE TEŞEBÜSÜNÜN GÜLEN YÜZÜYÜM BEN)AĞLATSAMDA...
 
 

Bu yazının tüm hakları ve sorumluluğu ELİF SONGÜL GÜLTEKİN üzerindedir.
Bu yazının ilgili yazara ait olmadığını, yazının içeriğinde şahsınıza veya toplumun genel ahlak değerlerine bir hakaret olduğunu, içeriğinde açıkça yazılmış müstehcen ifadeler veya edebi yazılarda olmaması gereken ağır küfürler bulunduğunu düşünüyorsanız, ilgili yazıyı ve yazarı site yönetimine bildirebilirsiniz.
Yazıların içeriğinden www.edebiyatdunyasi.com ve Ada İnternet Yayıncılığı ve Reklamcılık Şti. yetkilileri sorumlu tutulamaz.
 
Tüm yazıları

1

 
1 .  İbrahim Değerli
2 .  Mehmet Akb
3 .  Serhat ÖZER
4 .  Abdulvahap UNCU
5 .  Ali Demiral


 
1 .  DeryaDerviş
2 .  Gülüm Çamlısoy
3 .  Berat Uyanık
4 .  İbrahim Değerli
5 .  Elnur Əliyev


 
1 .  Ahmet Duman
2 .  Tunahan çelik
3 .  erhan
4 .  Canay Gümüşlü Safi
5 .  Ömer Faruk Hüsmüllü

 

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.