Giriş |  Kayıt
"Zevke esir olan değil, hakim olan mesuttur."
ARISTIPPAS
 

Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

BİREYSEL ÜYELİK

edebiyatdunyasi.com sitesi için geçerli olan bu sözleşmede site ismi bundan sonra "Edebiyat Dünyası" olarak belirtilecektir.

Edebiyat Dünyası´na bireysel üyelik sadece gerçek kişilere yöneliktir. Gerçek kişiler kendilerini tanıtmak, yazılarını paylaşmak, yarışmalara katılmak, puan toplamak, ödül kazanmak, puan vermek, yazıları okumak, yorumları okumak, yorum yazmak amacıyla üye olurlar ve bu üyelikleri sonucunda sitede yer alırlar. Üye olmak isteyen gerçek kişilerin, Edebiyat Dünyası´nın üst tarafında bulunan Üyelik Kaydı sayfasındaki formu doldurmaları gerekmektedir. Formu eksiksiz dolduran gerçek kişiler siteye üye olarak eklenirler.

Üyelik Bilgileri Unutulduğunda Yapılması Gerekenler

Edebiyat Dünyası´nın sayfa üstünde bulunan "Üye Girişi" sayfasındaki "Kullanıcı adı ve/veya şifremi unuttum" linkine tıklanıldığında açılan ekrandaki kutuya üyelik esnasında girilen e-posta adresi girilerek kullanıcı adı ve şifre kişinin e-posta adresine gönderilir.

Ayrıca e-posta adresi de unutulduğunda Edebiyat Dünyası´nın sayfa altında bulunan "Bize Ulaşın" linkine tıklanarak açılan sayfaki elektronik posta adresine istek yazısı gönderilmelidir.

Üyelik bilgileri, kişinin güvenliği için sadece ilk başvuru sırasında verilen cep telefonu numarasına SMS yoluyla gönderilir.

Cep telefonu numarası da değişmiş veya iptal olmuşsa istek posta yoluyla sitenin "Bize Ulaşın" sayfasındaki şirket adresine iadeli taahhütlü mektup olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Edebiyat Dünyası ve Tüketici hakları

Edebiyat Dünyası, tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır.
Bu anlamda, Edebiyat Dünyası´nda yaşadığınız her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Üyelik ne zaman başlar?

Üyelik başvuru formunun doldurulmasından sonra kişinin e-posta adresine gelen aktivasyon linkine tıklanılmasından sonra hemen başlar.

Üyelik Süresi Ne Kadar?

Üyelik süresi, üyeliğin başlamasının ardından sınırsızdır.

ÜYELİK İPTALİ

Edebiyat Dünyası´na yapılan üyelik başvurularında üyelerin cayma hakkı üyelerde saklıdır. Üyeler, hiçbir şart gözetmeksizin iptal başvurusu yapabilirler.

Cayma Hakkına bağlı olarak iptal süresi kaç gün?

Bunun için herhangi bir süre belirtilmemiştir. Kişiler, üyeliklerini istedikleri zaman neden belirterek sonlandırabilirler.

İptal şartları nelerdir?

Üyelik iptallerinde özel şartlar yoktur. Ancak iptal taleplerinde iptal nedeninin belirtilmesi gerekmektedir. Bundaki amaç, iptalle sonuçlanan bir anlaşmanın nedenlerini şirket bünyemizde değerlendirmek, iptal konusu hakkında önlemler almak, reklam çalışmalarını değiştirmek, düzenlemek ve geliştirmektir.

İptal başvuru dilekçesinin, iptal nedeni ile birlikte ad-soyad, e-posta adresi, cep telefonu yazılarak "Bize Ulaşın" linkine tıklanarak açılan sayfaki elektronik posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Siteyi kullanan ve sitemize üye olan tüm gerçek / tüzel kişiler yukarıdaki metni okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bu sözleşme tarihinden itibaren geçerlidir.

     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.